Android fazla desen girildiğinde telefon kitlenme sorunu!

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere yaşadığım bir sorunun çözümünü anlatmak istiyorum. Anroid sistemi üzerinde güvenlik için desen ekranını kullanmaya başladıysanız bu tip sorunlarla karşılaşmanız an meselesidir.

Devam

Tarihin en büyük siber saldırısı!

İnternet dünyası tarihinin en büyük siber saldırısı ile karşı karşıya. Saldırı, herhangi bir hükümet kurumunun internet altyapısını kesintiye uğratacak bir güçte.

Uzmanlar, küresel çapta internet hizmetlerinin yavaşlamasına neden olan saldırının şimdilik Netflix benzeri sıklıkla kullanılan siteler üzerinde etkili olduğunu belirtiyor.

Devam

Facebook Yeni Yorum Sistemi

Facebook‘taki kullanıcı kitlesinin çok önemli noktalara ulaşmasıyla beraber, beğeni ve yorumlar için yeni sistemler geliştirilmeye başlandı. Bu sosyal ağdaki yorum sistemi, bildiğiniz gibi şu ana kadar yalnızca konu altına yapılan yorumlardan ibaretti.

Devam

Tarayıcılarda son sekmeyi geri almak

[Ctrl] + [Shift] + [T] tuşları aynı anda basılarak Tarayıcılarda History’e gerek kalmadan en son kapattığınız web sayfası sekmesini yeniden açmamızı sağlıyor. Bu bize açıkcası büyük bir zaman kazandıracak gibi gözüküyor.

Devam

Samsung Galaxy S4 Tanıtıldı

Samsung’un en yeni modeli Galaxy S4, New York’ta Times Meydanında düzenlenen etkinlik ile tanıtıldı. Tüm dünyanın merakla beklediği Samsung’un yeni amiral gemisi S4’ün resmi tanıtımı dün New York’ta gerçekleştirilen bir etkinlik ile tanıtıldı.

Devam

CSS ile Büyük, Küçük Harf Yazımı

Merhaba arkadaşlar bu makalemde sizlere css ile büyük küçük harf yazımını text-transform’un 3 ayrı özelliği ile anlatacağım.

Devam

Sony Xperia-Z’nin Özellikleri

Sony Xperia Z ile telefona bakış açınızı değiştirecek yeni bir deneyimi sunmaya hazırlanıyor. Suya ve toza karşı dayanıklı görünümü ile zerafeti birlikte sunan Xperia Z 1,5 GHz lik 4 çekirdekli Snapdragon S4 Pro işlemci, 16 GB dahili hafıza, 2 GB Ram, 13 megapiksel yeni nesil kamera ve 4G LTE özellikleriyle performansın en üst noktalarında sizi bekliyor.

Devam
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.