Twitter API v1 Kapatıldı!

Bir süredir Twitter’ın API v1 desteğini sona erdireceği konuşuluyordu. API v1 için ilk duyurulan son kullanım tarihi 7 Mayıs 2013 olmasına rağmen planlanan testlerin beklenenden uzun sürmesi nedeniyle Twitter ikinci bir açıklama yapmış ve API v1’in kapatılacağı tarihi 11 Haziran’a kadar uzattığını açıklamıştı.

Devam

Huawei’den Dünyanın En İnce Akıllı Telefonu

Dünyanın önde gelen bilgi ve iletişim teknolojileri çözüm sağlayıcısı Huawei, 6.18 mm inceliğindeki dünyanın en ince akıllı telefonunun lansmanını yaptı.

Devam

2013 Yılının “En İyi Girişimcilik Ödülü”

Merhaba Yazılım Sınıfı Okuyucuları ve misafirleri 2013 yılının en iyi girişimcilik projesini seçmek için kolları sıvadık ve yazarlarımızın elemelerinden sonra ödül alacak olan projeye şimdiden başarılar diliyoruz.

Devam

Samsung Galaxy S4 Zoom’un Teknik Özellikleri

Samsung’un en iddialı akıllı telefonu Galaxy S4 tanıtıldıktan sonra ilk kez Full HD AMOLED ekran kullanıma girdi ama bu 5 inç ekranı büyük bulanlar için Galaxy S4 Mini de ilan edildi.

Devam

İşte Casper’ın Intel işlemcili akıllı telefonu

Türkiye’nin Intel® hızında ilk akıllı telefonu “Casper VIA” Haziran’da raflardaki yerini alıyor. Dizüstü, masaüstü bilgisayar satışlarında birinciliği kimseye kaptırmayan ve tablet satışlarıyla liderliğe oynayan Casper, Intel’le işbirliğini, akıllı telefonlarla perçinliyor.

Devam

Dev Samsung, GALAXY Mega Türkiye’de

Dijital medya ve dijital yakınsama teknolojilerinde bir dünya lideri olan Samsung Electronics akıllı telefonun taşınabilirlik ve rahatlığını bir tabletin gücü ve geniş ekran deneyimiyle birleştiren Samsung GALAXY Mega’nın tanıtımını gerçekleştirdi.

Devam
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.