Instagram Web Viewer Uygulaması – Stalkhub.com

Sosyal medyanın günümüzde çok fazla yer edinmesi insanların bu platformlarda online olmasını sağlamaktadır. Twitter, Instagram, Facebook v.b. sosyal medyaların mobile uygulamaları dışında bu tür projelerin web projeleride çok fazla kullanılmaktadır. Her gün bu platformların kullanıcı sayıları hızlı bir şekilde artış göstermektedir. Bu artışın en önemli nedenlerinden biride sosyaleşmenin bu tür uygulamalara kaymasından olmaktadır. Sosyal medya uygulamaları sayesinde insanlar alışverişlerini online mağazalardan ve arkadaşlarıyla olan iletişimlerini bu platformlardan sağlamaya başlamıştır. 

Göz ardı edemeyeceğimiz şekilde insanlar bu tür platformlardan tanışıp sosyal hayatlarında daha aktif olmaya çalışmakta ve başarmaktadır. Bu tür sosyal medya platformlarından tanışıp ciddi arkadaşlıklar ve ilişkiler ortaya çıkmaktadır. Sosyal medyalar günümüze ilk girdiği zamanlarda uzun süre görüşmediğimiz arkadaşlarla iletişime geçmemize yardımcı olmuştur. Bunun dışında belirli konular hakkında paylaşımlar ve kitleyi bir araya toplayan sosyal medya grupları ile ihtiyacımız olan bütün bilgiyi edinmemize olanak sağlamıştır. Dünya üzerinde bütün ünlü insanlar bu tür platformlarda hesap oluşturup hayran kitleleriyle hayatlarını bire bir paylaşıp varlığını onlara her zaman hissettirmektedir.

Yazımız Instagram’ın sağladığı sosyal medya platformu üzerinde çalışan stalkhub.com hakkında olacaktır. Hemen hemen birçok kişinin kullandığı Instagram uygulamasında ilgimizi çekecek her türlü kullanıcı, grup, hashtag ve location bilgileri bulunmaktadır. Eğer bir yere gitmeden önce o bölgeyi görüntülemek istiyorsak instagram’ın location datasından yararlanabilir ve daha önce oraya gitmiş insanların paylaştığı fotoğrafları inceleyebilme olanağına sahibiz. Bu inceleme sırasında postu paylaşan kişinin kimliği kimi zaman dikkatimizden kaçmamaktadır. İlgimizi çeken kişinin fotoğrafları ve storiesleri arasında gezinirken o kişiye onu incelediğimize dair bildirim gitmemesi bazı zamanlarda güç bir hal alabiliyor. Örneğin, kişinin storieslerine bakmak istediğimizde incelediğimiz kişinin stroieslerine kimler bakmış alanında ismimiz görünebiliyor. Bu durum çoğu zaman istemediğimiz bir hale gelebiliyor.

Bu tür durumları yaşamamak ve kimliğimizi göstermeden karşı tarafı incelemek istediğimizde instagram viewer uygulaması olan https://www.stalkhub.com bize kolay bir kullanım sağlıyor. Bu platform üzerinde istediğiniz user, hashtag ve location aramasını hızlı bir şekilde site içi arama motorunu kullanarak sağlayabiliyorsunuz.  Bunu yanı sıra belirli popüler kategoriler aracılığı ile instagram popüler userları görüntüleyebilmektesiniz. Yakınınızda olan bir kişinin profilini incelemek veya paylaştığı stroiesleri görüntülemek istediğinizde o kullanıcının profil sayfasına giriş yapıp ücretsiz bir şekilde kendi adınız karşı tarafta görünmeden incelemelerinizi sağlayabilirsiniz. Stalkhub.com ‘un sunduğu diğer hizmetler arasında ilgili story ve postu desktop cihazlardan kendi bilgisayarınıza indirebilmektesiniz. Beğendiğiniz ve ilginizi çeken postları arkadaşlarınızla sosyal medya paylaşım buttonları ile hızlı bir şekilde paylaşabilmektesiniz. Bu paylaşım butonları arasında WhatsApp share butonu da yer almaktadır.

Eğer böyle bir platform ilginizi çektiyse yukarıdaki paylaşılan linkten instagram web viewer uygulamasına bağlanabilir ve instagram userlarını görüntülemeye başlayabilirsiniz.

Bu tür sosyal medya platformları aracılığıyla hizmet veren diğer bütün platformların yazıları da “yazilimsinifi.com” web sitemizde yerini bulmaya devam edecektir.

Bir başka girişim tanıtımında görüşmek dileğiyle…

Yazılım Sınıfı

[Toplam:1    Ortalama:5/5]
Avatar

Sedat Demirdoğan

-Yazılım Sınıfı Kurucusu -Bilişim Grubu Kurucu Üye -Bilişim Derneği Şişli Bölge Temsilcisi -Jollytur Yazılım Geliştirme Ekip Lideri -Kick Boks tutkunu, Gitarist ve Girişimci

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
%d blogcu bunu beğendi: