Mobidik.Com

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere daha önce facebook sayfamızda belirttiğimiz üzere son zamanların en iyi girişim örneği ve Türkiye’de bu anlamda bir ilk olan sosyal e-kitap platformu olan Mobidik.com‘u tanıtacağım.

Mobidik.com

mobidik hakkında

Mobidik.com, amatör ve profesyonel yazarları, yayınevlerini ve kitap okurlarını sosyal bir ağ içinde bir araya getiren bir e-kitap platformudur. Kendi kitaplarını yayınlayan kullanıcılar aynı zamanda diğer kullanıcıları takip edebilir, onların kitaplarını da okuyabilirler. Mobidik.com, özel sosyal tabanı sayesinde, kullanıcı-kitap eşleştirmeleri yaparak, okurların ilgilenebilecekleri kitapları karşılarına çıkarır.

Kitabını ister ücretsiz, isterse kendi belirlediği fiyattan yayınlayan yayınevi ve yazarlar, aynı zamanda ürünlerinin detaylı istatistiklerini inceleyebilir, hatta kupon kodları oluşturarak, okurlarına özel indirimler yaratabilirler.

Mobidik.com

kütüphanen her yerde seninle!

Tüm kitaplarını cebinde taşıyabildiğini düşün. Mobidik sana kitaplarına her an her yerden ulaşabileceğin bir kütüphane veriyor. İster telefondan, ister tabletten, istersen bilgisayarından kitaplarını okuyabilir, aynı zamanda mobidik‘in e-kitap dünyasına erişebilirsin.

Mobidik.com

5 dakikada kitabın hazır!

Mobidik‘te kitabını bir kaç adımda kolayca ve ücretsiz bir şekilde yayınlayabilirsin. Mobidik‘in e-kitap dünyasına dâhil olmak için bir kaç dakika ayırman yeterli, biz gerisini hallediyoruz ve kitabını tüm cihazlardan okunabilecek duruma getiriyoruz.

Mobidik.com

PaylaşShare on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Pin on Pinterest0Share on Tumblr0Share on LinkedIn0Email this to someone

Yazar Hakkında Yazarın Bütün Yazıları Yazarın Web Sitesi

sedat demirdoğan

yazilimsinifi.com ve edebiyatsinifi.com Kurucusu, Jollytur Yazılım Geliştirme Ekip Lideri, Kick Boks tutkunu, Gitarist ve Girişimci.

1 YorumYorum Yazmak İçin

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*