Twitter Hesabım Çalındı!

Twitter hesabınız mı çalındı? Başkaları tarafından hesabınız ele geçirilmiş ise hiç üzülmeyin hemen size ne yapmanız gerektiğini kısaca anlatalım.

Twitter

Artık sosyal ağlarda hesap çalma işlemleri çok fazla arttığı için destekleride biraz olsun eskiye göre artmış durumda. Yapmanız gereken öncelikle Twitter Yardım sayfasına girmek. Sonrasında karşınıza gelen 3 seçenekten birisini seçin ve uygun olarak yönlendirmeleri takip etmelisiniz. Bu sayede hesabınızı en kısa zamanda geri alabilme imkanız vardır. Fakat size sorulan soruları en yakın ve doğru şekilde cevaplandırmanız gerekmektedir. Bu sayede hesabınızı geri alma ihtimaliniz çok yüksektir. Hesabınız çalındığında elinizi çabuk tutmanız sizin yararınıza olacaktır çünkü sosyal ağlar üzerinden sizin adınıza birçok şey yapabilirler. Ayrıca hesaplarınızı korumak için sağlam şifreler üretmek istiyorsanız

Güvenli Şifre Nasıl Oluşturulur başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Twitter Hesabım Çalındı!” için 104 yorum

 • 06 Temmuz 2013 tarihinde, saat 23:37
  Permalink

  hesabım 26 haziranda hacklendi: şifresi, e-postası değiştirilerek donduruldu donduran kişi “bu hesap 30 gün sonra silinecek” diye tweet attı ve ben silinmeden hesabıma ulaşmak istiyorum formları nasıl doğru şekilde doldurabilirim bilemiyorum çünkü büyük bir kısmına ingilizcem yetmiyor ve dondurulan hesabımı geri almam mümkün olur mu? lütfen yanıtınızı bekliyorum..

  Yanıtla
 • 07 Temmuz 2013 tarihinde, saat 14:46
  Permalink

  Merhabalar @yağmur gündoğdu

  Hacklenen Twitter hesabınızı geri almak için kullanabileceğiniz ilk yöntem şifre sıfırlama yöntemidir. Twitter profilinize giriş yapmadan önce, https://twitter.com/account/resend_password adresine tıklayarak ulaşabileceğiniz şifre sıfırlama formuna kullanıcı adınızı ve email adresinizi girmeniz gerekmektedir. Twitter size şifrenizi sıfırlamanız için tek kullanımlık bir link gönderecektir.

  Eğer şifre sıfırlamada yaşadığınız sorunlar varsa veya bu yöntem işe yaramıyorsa kullanabileceğiniz bir yol daha bulunuyor;

  https://support.twitter.com/forms/hacked adresinden ulaşabileceğiniz formda, Twitter destek ekibi sizler için adım adım hesabınızı geri alabileceğiniz bir yöntem hazırlamış. Bu linkteki formu kullanarak hacklenen Twitter hesabınızı geri alabilirsiniz.

  İngilizce ile sorun yaşarsanız tekrardan yaşadığınız sorunları veya takıldığınız noktaları bizlere yazabilirsiniz. Saygılarımla…

  Yanıtla
 • 09 Temmuz 2013 tarihinde, saat 00:53
  Permalink

  cevap verdiğiniz için teşekkür ederim öncelikle yazdıklarınızı uyguladım ilk olarak bana yolladıkları e-postayı cevaplamamı istediler böylece şifre yardımı alabilecektim fakat cevapladıktan sonra gelen e-posta’da ne dediklerini anlamaya ingilizcem yetmedi bu yüzden bu adımda ne yapacağımı bilemiyorum gelen e-posta şu:

  MReyes, Jul 08 02:50 pm (PDT):
  Hi,

  Thanks for writing in! If you are having trouble with your account, we recommend requesting a password reset to be sent to your email address (or phone, if you’ve added your mobile number to your account). This can resolve many of the most common account-access issues.

  This page will walk you through how to send yourself a password reset:
  http://twitter.com/account/resend_password

  This article will provide more information about how to change your password:
  http://support.twitter.com/articles/14663

  If you are experiencing problems receiving our password reset email or password reset code via SMS/text message, please write back and let us know.

  Thanks!
  Twitter Support
  support.twitter.com
  @support

  wafflemma, Jul 08 02:48 pm (PDT):
  you wanted to me reply and i replied tou you, please help me to get my account (wafflemma) back

  wafflemma, Jul 08 02:47 pm (PDT):
  Does the form recognize your email address?: No, it doesn’t recognize my email address.
  Twitter username: @wafflemma
  Account email: irem.ulker97@hotmail.com
  Do you have access to this email?: n/a

  bu adımı geçebilmem için yardımcı olursanız çok sevinirim..

  Yanıtla
 • 09 Temmuz 2013 tarihinde, saat 09:44
  Permalink

  Merhabalar @yağmur gündoğdu

  İngilizce yazının içeriği şu şekildedir.

  Selam,
  Yazınız için teşekkürler. Eğer hesabınızla ilgili bir sıkıntınız varsa şifrenizi email adresinize, (ya da hesabınıza eklediyseniz cep numaranıza). Bu yöntem, hesap girişi konularının çoğuna çözüm olabilir.

  Bu sayfa size şifre değiştirebilmenizin nasıl mümkün olabileceği hakkında yol gösterir.
  http://twitter.com/account/resend_password

  Bu makale şifre değiştirme konusunda size daha çok bilgi sağlar.
  http://support.twitter.com/articles/14663

  Eğer SMS/text mesajıyla aldığınız şifre değiştirme maili ya da şifre değiştirme kodu ile ilgili bir problem ile karşılaşırsanız lütfen bizi tekrar bilgilendirin.

  Teşekkürler!

  Twitter Destek

  Wafflemma, Benden cevap istediniz ve ben cevapladım. Lütfen hesabımı geri almama yardım edin.

  Wafflemma, Form, email adresinizi mi gösteriyor? Hayır email adresimi göstermiyor.

  Saygılarımla,

  Sedat Demirdoğan

  Yanıtla
  • 15 Temmuz 2013 tarihinde, saat 22:47
   Permalink

   bir kaç gündür bilgisayarla iletişimim yoktu bu yüzden cevabınızı geç gördüm e-postayı çevirdiğiniz için çok teşekkür ederim fakat e-postada yazan iki seçenek de bana yardımcı olmuyor, “Eğer hesabınızla ilgili bir sıkıntınız varsa şifrenizi email adresinize, (ya da hesabınıza eklediyseniz cep numaranıza). Bu yöntem, hesap girişi konularının çoğuna çözüm olabilir.” burda yazanların ikisini de yapamam çünkü hesabımı çalan kişi e-mail adresimi değiştirmiş bu yüzden şifre sıfırlama maili onun emailni gidicektir, cep telefonumu bir keresinde mobilden girerken twitter istemişti de vermiştim daha önce de numaramla almayı denedim fakat galiba çalan kişi hesabımı dondurduğundan bu telefon numarasına ait hesap yoktur dedi bu yöntem de bana yardım edemeyecekse hesabımı geri almak için başka ne yapabilirim lütfen yardım edin o hesapta çok fazla emeğim ve anım vardı elimden gelebilen her yöntemi denemek istiyorum.. ilgilendiğiniz için tekrar çok teşekkürler..

   Yanıtla
 • 18 Temmuz 2013 tarihinde, saat 04:05
  Permalink

  hesabımın silinmesine 8 gün kaldı ve elimden kurtarmak için hiçbir şey gelmiyor bunun dışında yapabileceğim bir şey varsa yol gösterir misiniz?

  Yanıtla
 • 18 Temmuz 2013 tarihinde, saat 09:29
  Permalink

  Merhabalar @yağmur gündoğdu

  Aşağıdaki linkte bulunan yöntemleri sanırım denediniz fakat bunlar bir sonuç vermedi ise bu süreci yasal yollardan takip etmeniz gerekmektedir. Aslında aşağıdaki link daha önceki bahsettiğim ve anlattığım yöntemlerin bir dizi olarak toplanmış şeklidir…

  https://support.twitter.com/groups/55-troubleshooting/topics/228-login-issues/articles/20170240-sifreniz-nasl-degistirilir-veya-kurtarlr#

  Yanıtla
 • 20 Temmuz 2013 tarihinde, saat 17:03
  Permalink

  cevabınız için tekrar teşekkürler.. dediğiniz gibi yasal yollardan takip etmek istiyorum bunun için emniyet müdürlüğüne gidip bilişim suçlarına başvurmam gerekicek değil mi peki en yakın zamanda bir sonuç alabilir miyim sizce ya da mahkemeye taşınır mı bu durum en kısa sürede halletmek istiyorum çünkü hesabımın tamamen silinmesine 6 gün kaldı..

  Yanıtla
 • 22 Temmuz 2013 tarihinde, saat 10:06
  Permalink

  Merhabalar @yağmur gündoğdu

  Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı, resmi internet sitesinden vatandaşlardan gelen sorulara cevap verdi. Bir vatandaşın, ‘Facebook, Twitter, Msn hesabım çalındı ne yapabilirim?’ sorusunu cevaplandıran Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı, “Bu tür durumlarda, gerekli adli işlemlerin başlatılabilmesi için savcılık veya kolluğa bizzat müracaat etmeniz gerekmektedir.” açıklamasında bulundu.

  Daha net ve detaylı bilgilere http://sibersuclar.iem.gov.tr/index.html adresinden ulaşabilirsin.

  Yanıtla
 • 11 Eylül 2013 tarihinde, saat 07:01
  Permalink

  Öncelikle merhaba.
  twitter hesabıma giriş yapmamda hiç bir engel yoktu fakat daha sonradan şifremi yanlış girdiğime dahir bir sayfa açıldı şifremi yeniledim sonra yeniden twitter adresimden çıktığım zaman yine aynı sayfa söz konusu oldu.bu şekilde sürekli şifre yenileyerek twitterımı yarım saat kullanabildim.en sonunda şifre sıfırlama olayım kilitlendi ve şimdi hiç bir şekilde giriş yapamıyorum ne yapmalıyım.

  Yanıtla
 • 12 Eylül 2013 tarihinde, saat 10:17
  Permalink

  Merhabalar @rüveyda yüksel,

  Öncelikle bir kere şifrenizi yenilediğinizi belirtmişsiniz. Daha sonra yine aynı sayfaya yönlendirilmişsiniz. Kendi bilgisayarınızı kullandığınızı varsayarak ilk önce en basit olarak Avira Free Antivirüs 2013 Versiyonunu indirerek bilgisayarınızı bir virüs taramasından geçiriniz. Tarama bittikten sonra twitterınız üzerinde aktif bulunan email adresinizin güvenlik sorusunu ve şifresini değiştirin. Bu işlemler bittikten sonra https://twitter.com/account/resend_password adresine girerek şifreni değiştirme imkanını bulabilirsin. Eğer bu aşamalardan sonra bir aksilik yada ilk başta yaşamış olduğunuz hatalardan birini yaşayacak olursanız bu yazının altına yaşadığınız sorunu aşamaları ile yazabilirsiniz.

  Saygılarımla,
  Sedat Demirdoğan

  Yanıtla
 • 01 Ekim 2013 tarihinde, saat 09:40
  Permalink

  benim twitter hesabım dün 20.26 sularında bir başkası tarafından e-mailim değiştirilerek hacklendi. hesabım kapatılmadı, hala açık fakat hiçbi şekilde giriş yapamıyorum çünkü e-mailimi de devre dışı bırakmışlar. ayrıca telefonumuda hesabımdan silmişler hiçbirşey yapamıyrorum. lütfen bana yardım edin .s.s

  Yanıtla
 • 04 Ekim 2013 tarihinde, saat 23:25
  Permalink

  Merhaba @afra ersoy,

  https://support.twitter.com/forms/hacked adresinden ulaşabileceğiniz formda, Twitter destek ekibi sizler için adım adım hesabınızı geri alabileceğiniz bir yöntem hazırlamış. Bu linkteki formu kullanarak hacklenen Twitter hesabınızı geri alabilirsiniz. Eğer bu işlem işe yaramadı ise http://sibersuclar.iem.gov.tr/index.html adresinden alacağınız bilgilere dayanarak yasal işlemlere başvurunuz. Saygılarımızla…

  Yanıtla
 • 17 Ekim 2013 tarihinde, saat 08:01
  Permalink

  hesabım bi tanıdık tarafından çalındı sifremi değiştirmiş kullanıcı adım duruyo nasıl geri alabilirim

  Yanıtla
 • 17 Ekim 2013 tarihinde, saat 13:12
  Permalink

  Merhabalar @berfin melis aslan yukarıdaki çözüm önerilerimizi okuyup adımları tek tek aşamalı olarak denediniz mi acaba ?

  Yanıtla
 • 19 Ekim 2013 tarihinde, saat 16:56
  Permalink

  merhaba şifrem ve e postam değiştirildi sizin diğerlerine dediğiniz her şeyi yaptım ama olmadı

  Yanıtla
 • 28 Ekim 2013 tarihinde, saat 16:28
  Permalink

  10 gün önce hesabım çalında ve her seyi degistirildi baskası tarafından kullanılıyor . 2 3 defa dediginiz yerlere hesabımın calındıgını bildirdim ama hala sonuç yok yardım edin lütfen

  Yanıtla
 • 28 Ekim 2013 tarihinde, saat 22:13
  Permalink

  Tweet atıcaktım fakat çıkış yaptı, tekrar giriş yapıp şifremi değiştirdim ve tam tweet atıcakken tekrar çıkış yaptı. Girmeye çalıştığımda şifrenin yanlış olduğunu belirtiyo. Msne yeni bi şifre yolladı fakat msn şifremi de unuttum bu yüzden değiştiremiyorum. Sizce sorun nedir yapabileceğim birşey var mı?

  Yanıtla
 • 29 Ekim 2013 tarihinde, saat 13:09
  Permalink

  meraba dün akşam nasıl oldu bilmiyorum ama hesabıma girdiğim zaman şifre yanlış diyor. sıfırladığımda tekrar aynısı oluyor. en sonunda şifremi yenilediğimde telefonunuza gelen mesajı onaylayın ya da yedek kodu girin diyor. bekledim ama mesaj gelmedi. yedek koddan hiçbir fikrim yok. lütfen bana yardım edin çözüm önerilerinizide ingilizcem yeterli olmadığı için yapamadım. gercekten o hesabımda çok emeğim var yardım edin lütfen

  Yanıtla
 • 30 Ekim 2013 tarihinde, saat 21:52
  Permalink

  Merhaba ben yazmış olduklarınızı tek tek okudum ve kendimce yapmaya çalıştım.Ama hackleyen kişi maili ve şifreyi değiştirmiş.Ne kadar uğraşsam da geri alamıyorum lütfen bana bişekilde yardım edin 🙁 Çünkü mail adresimi yazdığım zaman şifreleme linki çalan kişiye gidiyor.O kendine göre doldurmuş oluyor yani.Twiter çalma ile ilgili bir program biliyorsanız lütfen yardım edin.Cidden çok zor durumdayım 🙁

  Yanıtla
 • 01 Kasım 2013 tarihinde, saat 02:07
  Permalink

  Merhaba. bu akşam Twitter hesabıma girmeye çalıştım. e-posta adresim ve şifrem doğru olduğu halde hesabım açılmadı. çok şaşırdım. hesabımın çalınmış olabileceği aklıma geldi. Twitter yardım sayfasına şikayette bulundum. daha doğrusu bulunmaya çalıştım. ingilizce olduğu için çok anlıyamadım Google dan çevirmeye çalıştım. Size mesaj göndericeğiz filan gibi birşey yazdılar. şuan bekliyorum. çok üzgünüm. tabibide takipçilerimi kaybediceğime değil başıma bir iş açılmasından korktuğum için. ne yapabileceği bilmiyorum. benim adıma bir sürü tweet atılmış. nasıl hacklendi aklım almıyor. sizce Twitter bana yardım edermi ? başka ne yapmam gerekiyor ? lütfen yardımcı olabilirmisiniz ? :((((

  Yanıtla
 • 01 Kasım 2013 tarihinde, saat 09:57
  Permalink

  Merhaba @Melisa Tekin yukarıdaki ve yorum kısımlarındaki aşamaları denediniz mi ? yada nerelerde takıldınız bunları da yorum kısmında belirtebilirseniz sorularınıza net bir şekilde cevap verebilirim.

  Saygılarımla…

  Yanıtla
 • 03 Kasım 2013 tarihinde, saat 18:54
  Permalink

  merhaba dün gece twitterda şifremi değiştirdim,şifremi değiştirdikten sonra bi kaç kere daha twittera girdim yalnız sabah kalktığımda twitter hesabıma giremedim şifreni unuttun mu kısmından e-mail gönderdim karşıma;

  “@twitternickname” adlı Twitter hesabının şifresini sıfırlamak istediğine dair bir ileti alındı. Şifreni sıfırlamak için aşağıdaki butona tıkla:
  Veya bu bağlantıyı kopyalayıp tarayıcına yapıştır:
  https://twitter.com/pw_rst/e/325200798/htKctYp5lMkKvGgGAVD4mF7CBzw=-1383481161-user/1/2
  Talep etmediğin halde çok fazla sayıda şifre sıfırlama e-postası alıyorsan, bir şifre sıfırlaması başlatmak için kişisel bilgi gerektiren hesap ayarlarını değiştirebilirsin.
  Daha fazla bilgi için destek sayfalarımıza göz at.
  KARŞIMA BU ÇIKTI AMA BENİM BU KULLANICI ADIYLA HİÇBİR İLGİ VE ALAKAM YOK, ŞU AN NE KADAR TWİTTERA GİRMEYİ DENESEMDE ŞİFREMİN YANLIŞ OLDUĞUNU SÖYLÜYOR VE E-MAİLİME MAİL GELMİYOR BUNUN HAKKINDA YARDIMCI OLMANIZI İSTİYORUM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

  Yanıtla
 • 06 Kasım 2013 tarihinde, saat 14:38
  Permalink

  Hesabım hacklendi hackleyen kişi hesabımı dondurdu ve aradan 30 gün gecti hesabım silindi sanırım geri alabilir miyim hesabımı

  Yanıtla
 • 09 Kasım 2013 tarihinde, saat 14:52
  Permalink

  hangi e posta ile kaydolduğumu hatırlamıyorum telefon numaramlada kayıt olmamıştım twitter şifrem doğru ama twitterım açılmıyo twitterda gezinirken bi anda çıktı şifremi giriyorum kabul etmiyor twitterımı nasıl geri alabilirim?

  Yanıtla
 • 11 Kasım 2013 tarihinde, saat 15:59
  Permalink

  4k hesabım çalındı. E- posta şifre vs. hepsini değiştirmiş. E-posta adresimden bir çok kez o hesap üzerinden gelen e mailler ile hesabımı geri almayı denedim fakat hiç bir katkısı olmadı. Lütfen yardım edin.

  Yanıtla
 • 18 Kasım 2013 tarihinde, saat 20:08
  Permalink

  Hesabım çalındı yeni şifre almam lazım nolur yardım edin nolur ben yapamıyorum.

  Yanıtla
 • 23 Kasım 2013 tarihinde, saat 19:41
  Permalink

  hesabıma girmeye çalışıyorum fakat şifremi kabul etmiyor. Şifremi unuttuma tıkladığımda “E-posta adresini veya telefon numaranı gir:” diyor girdiğimde üzgünüz böyle bir sayfa yok diyor ancak telefonumdan hesabıma hala girebiliyorum fakat şifremi değiştiremiyorum. Telefondan ayarlardan güvenliğe tıkladığımda ‘Giriş doğrulamasın özelliği şu anda devre dışı, lütfen daha sonra tekrar dene.’ yazıyor. Ne yapmalıyım yardımcı olursanız çok sevinirim.

  Yanıtla
 • 24 Kasım 2013 tarihinde, saat 03:58
  Permalink

  hocam ben takma bir adla hesap açtım.sonra hesabımı kapattım.geçen gün twitterda kapattığım hesap adına açılmış bir hesap gördüm.takma adla açılmış hesabım kapandıktan sonra başka birisi o isimle hesap açabilir mi?yoksa bir hesap kapanınca o isimle aynı hesabı başka kimse açamaz mı?yani hesabım çalınmış mı oluyor?yeni açılan hesapla bir suç işlense ben sorumlu olur muyum??çok tedirgin oldum.yardımcı olursanız memnun olurum.şimdiden teşekkürler

  Yanıtla
 • 24 Kasım 2013 tarihinde, saat 23:15
  Permalink

  Merhaba @evrim gok, hesabınızı kapattığınız anda başka birisinin sizin isminizi alma durumu mevcuttur o yüzden hakkınızda yasal suç gibi bir durum başlatılması mümkün değildir.

  Yanıtla
 • 25 Kasım 2013 tarihinde, saat 00:16
  Permalink

  zahmet edip cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.saygılarımla..

  Yanıtla
 • 26 Kasım 2013 tarihinde, saat 15:23
  Permalink

  31 gün önce tüm hesablarımı ( twitter fours.gmail) silip dondurdum …şimdi twiitter hesabıma ullaşmak istiyorum ,girdiğim eski gmail adresi artık silinmiş ve geçersiz diyor… iknici mail adresi ise sadece eski mailleri gösteriyor ne yapmalıyım.
  tüm forumları okudum bu konuyla ilgili tek bi cümle yok lütfen cevap

  Yanıtla
 • 29 Kasım 2013 tarihinde, saat 12:00
  Permalink

  Twitter’ım ve e-postam çalındı sifre yenileme yapsamda e-posta bende olmadigi icin linki alamıyorum ne yapmaliyim?

  Yanıtla
 • 05 Aralık 2013 tarihinde, saat 23:50
  Permalink

  merhaba benim twitterim çalındı adam tel mail kullanıcı adı herşeyi değiştirmiş bilindik yollarla alamıyorum başka yolu varmı!!!

  Yanıtla
 • 06 Aralık 2013 tarihinde, saat 10:09
  Permalink

  öncelikle merhaba. daha 5 gün önce bilgisayardan twitterıma giriş yapabiliyordum. fakat 2gündür deniyorum şifremin ve kullanıcı adımın yanlış olduğunu söylüyor ve twittera bağlanamıyorum. fakat mobilden twitterım açık olduğu için girip tweet atabiliyorum. büyük ihtimalle hesabım hacklendi. ama hiçbir değişiklik yok. bilgisayardan nasıl girebilirim şifrem ve kullanıcı adımın yanlış olduğunu söylüyor lütfen yardım edin

  Yanıtla
 • 06 Aralık 2013 tarihinde, saat 18:10
  Permalink

  Merhaba @berna, Yazımızda ve yorumlarımızda belirttiğimiz şifre değiştirme yöntemlerini denediniz mi acaba ?

  Yanıtla
 • 09 Aralık 2013 tarihinde, saat 08:32
  Permalink

  E-posta adresim ve şifremle giriş yapamadım. Şifre sıfırlama maili istedim gelmedi. Twitter destekle iletişime geçip gönderin dedim (yaklaşık 50 kere) her seferidne bi yazılım gönderdiklerini söyledi. ben almadığımı söylediğim hiç bir mailime geri dönüş sağlanmadı. Şifre sıfırlama maili hiç bir şekilde bana iletilmiyor. Onlar gönderdiklerini söylüyorlar fakat bana gelmiyor. Hotmail hesabı başka bir Hotmail hesabına başka bir adres için sıfırlama maili istedim geliyor sorunsuz yine başka bir gmail hesabına da geliyor fakat ulaşamadığım hesabın mail adresine hiç bir şekilde gelmiyor. Mail adresinin bütün ayarlarına engellenenler listesine spam ve gereksiz klasörlerine hep baktım. Şifre sıfırlamanın geleceği adresi güvenli gönderenler listesine bile kaydettim ama yine de hiç bir şekilde sorunum çözülmedi. Herhangi bir öneriniz var mı?

  Yanıtla
 • 10 Aralık 2013 tarihinde, saat 20:12
  Permalink

  Evet denedim hiç biri işe yaramıyor. telefonumda hesabım aktif olarak açık olduğu için kullanabiliyorum fakat bilgisayardan giriş yapmayı denediğimde olmuyor. Nedeni şifremi kullanıcı adımı ve e-postamı değiştirmişler ama twitterımda ne bir tweet atılmış nede başka birşey yapılmış.

  Yanıtla
  • 30 Temmuz 2014 tarihinde, saat 15:46
   Permalink

   Merhaba @berna k. Yukarıdaki ve yorumlardaki belirttiğimiz maddeleri uyguladınız ve işe yaramadı ise bilişim suçlarına başvurarak hakkınızı yasal yollardan aramanız gerekmektedir.

   Yanıtla
 • 20 Aralık 2013 tarihinde, saat 19:43
  Permalink

  merhaba twitter hesabım çalındı ve e postası değiştirildi bende bu e postanın şifresini bilmiyorum sadece kullanıcı adımı biliyorum ne yapıcam 🙁

  Yanıtla
 • 28 Aralık 2013 tarihinde, saat 11:29
  Permalink

  Merhaba hesabım çalındı ingilizcem çok iyi değil dediğiniz bu sayfa https://support.twitter.com/forms/hacked ilk şıkka no ikinci şıkka yes diye tıklıyorum karşıma bir forum çıkıyor onu dolduruyorum ve 3 mail sonra şöyle birşey geliyor The email address used to file this request does not match the email on the account you mentioned ( it’s a gmail.com email address ). We’re not able to provide further information about the associated email. Please try the tips below for help accessing your account:

  Yanıtla
 • 28 Aralık 2013 tarihinde, saat 11:31
  Permalink

  Oraya çalınan hesabımın mail adresini yazıyorum ama yinede olmuyor. Lütfen bu anlatımı resimli yapabilir misiniz. Çok yardımcı olursunuz teşekkürler

  Yanıtla
 • 01 Ocak 2014 tarihinde, saat 19:46
  Permalink

  twitter hesabım başka bir kişinin iphone unda açık durumda ve şifre değiştirdiğim zaman onda kapanmıyor kapanması için ne yapmalıyım

  Yanıtla
 • 02 Ocak 2014 tarihinde, saat 09:32
  Permalink

  Merhaba @barış biçer, twitter hesabınızın açık olduğu telefondan çıkış yapmayı denediniz mi ? Çünkü Twitter, facebook gibi şifre değiştirildiğinde diğer bu hesabı kullanan cihazlardan çıkışımı yap diye bir seçenek malesef sunmuyor şu anda. O yüzden hesabınızın açık olduğu telefondan çıkış yaparak ve senkronizasyon işlemini sonlandırarak bu işlemi durdurabilirsiniz.

  Yanıtla
 • 04 Şubat 2014 tarihinde, saat 12:34
  Permalink

  twitter hesabım çalındı benim iznim olmadan tweet paylaşıyorlar lütfen yardım edin

  Yanıtla
 • 05 Şubat 2014 tarihinde, saat 12:33
  Permalink

  Merhaba
  Benim hesabim calindi yaklasik 2 ay once alamadim bi turlu hesabimi nasil alabilirim yardimci olabilirmisiniz…

  Yanıtla
 • 10 Şubat 2014 tarihinde, saat 23:51
  Permalink

  hesabım çalındı msn adresini değiştirmiş yardım edin nasıl alabilirim lütfenn???

  Yanıtla
 • 13 Şubat 2014 tarihinde, saat 00:18
  Permalink

  Merhaba, hesabım bugün çalındı. Daha öncede çalınıyordu ama ben bi şekilde alıyodum geri, bu sefer e-posta adresimide değiştirmişler, hesabımda telefon numaram kayıtlı değildi bana bir tek e-postadan erişebilirlerdi şuan ne e-postam var nede telefon numaram. Acil yardım lütfen aile içi bir hesaptı ve sapık sapık görüntüler yayınlanabilir. Lütfen yardım.

  Yanıtla
 • 14 Mart 2014 tarihinde, saat 17:15
  Permalink

  Merhaba benim twitter hesabım varda ama şifresini adresi hiç bilmiyorum daha önce bir arkadaş tarafından başka adres ile yapıldı bana ama bilgisayarda kayıtlı olarak durduğu için şifre gerek duymuyordum geçenlerde öyle kapatayım dedim bir daha açamadım şifreyi de unuttum mail adresi de başka adres bir türlü yapamadım lütfen yardımcı olabilir misiniz ben kapatmak istiyorum da tamamen adresimi yardımcı olur musunuz çalındı sanırım adresim ben bundan kurtulmak istiyorum.

  Yanıtla
 • 25 Mart 2014 tarihinde, saat 18:09
  Permalink

  twitter hesabım başkası tarafından kullanılıyo galiba -,- her açtığımda benim tarafımdan yazılmış gibi görülen baya tweet var her seferinde silmekten bıktım hesabımı çalan kişi şifremi falan değiştirmemiş bugün e-posta adresini değiştirdim fayda etmedi şifremi değiştirmemde işe yaramıyor ne yapmalıyım acilen yanıtlayabilir misin?

  Yanıtla
 • 04 Nisan 2014 tarihinde, saat 09:41
  Permalink

  Twitter şifremi hesabımı dondurmadan önce değiştirmiştim üzerinden 2 ay geçti ve ben hesabımı aktifleştirmek istiyorum. Ancak şifremi hatırlamıyorum. E posta adresime şifre yenileme gönderiyorum e posta adresime bağlantı gelmiyor yenileyemiyorum. Dondurulmuş twitter hesabının şifresini yenilemek mümkün değil midir ? Yardım edin lütfen.

  Yanıtla
 • 23 Nisan 2014 tarihinde, saat 21:14
  Permalink

  Merhabalar,
  Twitter hesabımı dondurduktan sonra şifremi unuttum. Şifre sıfırlama talimatı yolladım e-postaya fakat e-posta bana ulaşmadı. Spam ve gereksiz klasorlerine gidebileceği belirtiliyor ama baktım oraya da gitmemiş. Bu hesaba tekrar giriş yapmanın bi yolu varmı. Yardımcı olursanız sevinirim.

  Yanıtla
 • 25 Nisan 2014 tarihinde, saat 16:18
  Permalink

  Twitter hesabımın şifresi değiştirilip gmail hesabi degistirilmis geri hesabi calan ise aktif bir sekilde hesabimi kullanior ne yapabilirim

  Yanıtla
 • 10 Mayıs 2014 tarihinde, saat 17:00
  Permalink

  dün girebilgim twitter hesabım başkası tarafından değiştirildi ve şuan hiç tweet atılmamış adı değiştirildi email ve şifre ve tell no değiştirilmiş nasıl geri alabilirim hesabımı fotograf ve herşey aynı sadece bilgiler değiştirilmiş

  Yanıtla
 • 14 Mayıs 2014 tarihinde, saat 13:43
  Permalink

  Önceden açtığım ama şifre ve adreslerini unuttuğum twitter hesaplarını kapatamıyorum twitterın direkt olarak kapatılması için ne yapabilirim ?

  Yanıtla
 • 21 Mayıs 2014 tarihinde, saat 11:27
  Permalink

  Merhaba, bundan 4 gün önce twitter hesabımı dondurmuştum. Şu an giriş yaptığımda “Üzgünüz böyle bir sayfa yok” diyor. Yardım merkezi ise mail adresime “şifre sıfırlamak için e-posta gönderdik” lerini söylüyor fakat benim e-postama gelmiyor bu link. Hesabım çalınmış mail adresim değiştirilmiş olabilir. Ne yapmam gerek bu durumda? Lütfen yardımcı olun. Teşekkürler…

  Yanıtla
 • 22 Mayıs 2014 tarihinde, saat 17:39
  Permalink

  iyi günler benim twitter hesabım 14.05.2014 de hacklendi e posta kullanıcı adı telefon numarası herşeyi değiştirmiş elimde sadece e postadan gelen şifreniz değiştirildi mesajları var ne yapmalıyım

  Yanıtla
 • 29 Mayıs 2014 tarihinde, saat 12:58
  Permalink

  hesabım çalındı şifre sıfırlamak için mail adresimi girdiğimde kayıtlı değil diyor mail lutfen yardımcı olabilirmisiniz telefon numaram

  Yanıtla
 • 20 Haziran 2014 tarihinde, saat 16:04
  Permalink

  8 gün önce 39 bin takipçili bi hesabım çalındı. Çalan kişi e maili ve nickname yi değiştirmiş hiçbir şekilde ulaşamıyorum hesaba yardımcı olur musunuz ?

  Yanıtla
 • 18 Ağustos 2014 tarihinde, saat 10:10
  Permalink

  Kardeşim verdiğin linklere basıyorum YETKİLENDİRİLMEMİŞ DİYOR ne yapmam lazım acil hesap bu arada 26 bin.

  Yanıtla
 • 19 Ağustos 2014 tarihinde, saat 16:12
  Permalink

  Lütfen Allah rızası için yardımcı olun birisi bana bi link gönerdi tıkladım hesabım çalındı kullanıcı ismi ve e posta değiştirilmiş bi şekilde lütfen yardım edim 17.000 takipçim vardı lütfen

  Yanıtla
 • 08 Ekim 2014 tarihinde, saat 13:15
  Permalink

  Merhaba. Twitter hesabım tanıdığım biri tarafından 23.09.2014 tarihinde çalındı. Üstelik kendisi iphone mobil uygulama ile giriş yaparak, kendi telefon numarasını tanımladı. Dolayısıyla şifre değişikliği istediğim zaman, telefonuna güvenlik kodu gidiyor ve ben şifremi değiştiremiyorum.Lütfen yardım edin, ne yapmam gerekiyor 🙁

  Yanıtla
 • 25 Ekim 2014 tarihinde, saat 14:35
  Permalink

  Öncelikle merhaba benim dün 20:30 da twiterım çalındı ne yapmam gerekiyor.

  Yanıtla
 • 27 Kasım 2014 tarihinde, saat 21:23
  Permalink

  Merhaba twitter hesabıma giremıyorum hesabımın tüm güvenlik bilgileri degistirilmiş ulaşamıyorum yalnızca telefonumdan twitterım açık hesabıma ulaşmak için ne yapmalıyım ?

  Yanıtla
 • 30 Kasım 2014 tarihinde, saat 17:12
  Permalink

  Twitterım çalındı çalan kişi epostamı değiştirdi nasıl geri alabilirim 🙁 ?

  Yanıtla
 • 29 Aralık 2014 tarihinde, saat 21:34
  Permalink

  Merhaba, Dün twitter hesabım telefonumda acıktı ve birden çıkış yapıldı. E posta adresimi hatırlamıyorum. Yeni e posta adresi almak için ne yapabilirim ?

  Yanıtla
 • 09 Ocak 2015 tarihinde, saat 18:34
  Permalink

  Merhaba
  twitterda uzun bir süre kullanılmayan hesapları kullanabiliyor muyuz?

  Yanıtla
 • 12 Ocak 2015 tarihinde, saat 02:05
  Permalink

  Hesabıma giremiyorum

  Yanıtla
 • 15 Ocak 2015 tarihinde, saat 00:16
  Permalink

  Ben twitter de gezinirken birden bire çıkış yaptı giriş yapmayı denedim yanlış dedi kaç kez denedim olmadı sonra başkasının twitter’ın dan baktığım da adıma pis pis şeyler paylaşmışlardı e posta adresimi ve şifremi bilmiyorum unuttum her yolu denedim lütfen bana yardım edin.

  Yanıtla
 • 25 Ocak 2015 tarihinde, saat 00:00
  Permalink

  Hesabım çalındı. Email şifre kullanıcı adım değiştirildi. 3 yıl emek verdim 150 bin takipçim vardı. Twittera mesaj gönderiyorum hep aynı mesajı alıyorum yardım edin savcılığa basvurdum sonuç alınacağını sanmıyorum ve o şahıs hala hesabımı kullanıyor.

  Yanıtla
 • 31 Ocak 2015 tarihinde, saat 10:55
  Permalink

  Merhaba ben dün twitter dan yeni hesap actim ve bir resim koydum ve sonra bir sürü kişinin resmimi kullandığını gördüm ama profil içine bakınca resim yoktu boştu resim yeri bu neden böyle resmim mi çalındı lütfen yardım rica ediyorum herkes almış sadece bir kişide değil bir sürü kisi de görünüyor ilk etapta.

  Yanıtla
 • 31 Ocak 2015 tarihinde, saat 10:59
  Permalink

  ne olur yardım edin başkalarının benim resmimi kullanması rahatsız edici :'(

  Yanıtla
 • 07 Şubat 2015 tarihinde, saat 21:25
  Permalink

  Merhaba,
  Twitter hesabım çalındı,daha sonra çalan kişi şifremi değiştirdi ve e-postamıda.Twitterda kayıtlı olan e-postamın da şifresini hatırlamıyorum zaten.Şuan android telefonumda twitterım açık tweet atabiliyorum aynı zamanda çalan kişide atabiliyor.Fakat telefonumdan çıkış yaparsam tekrar giriş yapamıyacağım.Twitter yardım merkezinden şifre sıfırlama gibi bütün işlemleri yaptım.

  İsteğiniz Twitter’a iletildi. Genellikle birkaç gün içinde yanıt verebiliriz, fakat bazı sorunlar daha fazla zaman alabilir.Lütfen size Twitter Destek’ten gelen bir e-posta olup olmadığını kontrol edin. Eğer bir e-posta görmüyorsanız, spam ve çöp kutusunu kontrol etmeyi deneyin.
  diyor fakat e-postamın şifresini bilmiyorum. Ne yapmam gerekir lütfen yardımıcı olun,şimdiden teşekkürler.

  Yanıtla
 • 08 Şubat 2015 tarihinde, saat 20:52
  Permalink

  Merhaba arkadaşlar benim twitter hesabımı devre dışı bıraktım dıger cıhazlardan çıkış yapmış olurmu

  Yanıtla
 • 08 Şubat 2015 tarihinde, saat 21:32
  Permalink

  Mrb hesabıma erisemiyorum ve e posta adresimide bilmiyorum ne yapmam gerekiyor.

  Yanıtla
 • 09 Şubat 2015 tarihinde, saat 22:47
  Permalink

  face de olduğu gibi twitter hesabımda da yapılan girişleri görebilir miyim ?

  Yanıtla
 • 14 Şubat 2015 tarihinde, saat 12:47
  Permalink

  Ben sayfama giris yapabiliyorum ama biri twitterimda birileri twit atiyor sanirsam birisi twitterimi patlatti giris ve cikis yapabiliyorum ama yinede sayfamdaki kisiyi nasil engelleyebilirim

  Yanıtla
 • 19 Şubat 2015 tarihinde, saat 19:23
  Permalink

  Selamlar ben bugün sabah mobil olarak twitterımı kullanabildiğim halde hesabım bir Uygulama tarafından ele geçirildi şifresi ve e posta adresi değişti cep teledonundan da şifresi değişmiyor hesap ile ilk ilişkilendirdiğim gmailide hatırlamıyorum bu uygulama adıma abuk sabuk twetler atıyor ne yapmalıyım.

  Yanıtla
 • 28 Şubat 2015 tarihinde, saat 02:14
  Permalink

  Hesabım başka cihazlarda açık facebook gibi şifre değiştirdiğimde diğer cihazlardan çıkışımı yap yazısı da gelmiyor napabilirim lütfen yardımcı olun. Diğer cihazlardan çıkış yapmak istiyorum

  Yanıtla
 • 10 Mart 2015 tarihinde, saat 14:06
  Permalink

  Takipçi arttirma programlarina girmiştim daha sonra hesabıma benim dışında giren birinin paylaşım yaptığını farketti.. Ve şifremi değiştirdim daha sonra baktım tekrardan giriyor ben hesabımi onun girmesini nasıl engelleyebilirim

  Yanıtla
 • 15 Mart 2015 tarihinde, saat 02:00
  Permalink

  Twitter hesabımın şifreside epostasıda çalındı ve eski hattımı kullanmıyorum lütfen bana yardımcı olabilir misiniz.

  Yanıtla
 • 28 Mart 2015 tarihinde, saat 02:17
  Permalink

  hesabım çalınmış Kullanıcı adımı değiştirmiş e-postamı değiştirmiş.hesabıma erişimemiyorum. Benim ismim soyadım var ve fotoğrafım var tweet atılıyor reetwetlenme Yapılıyor bu büyük bir suçtur lütfen yardımcı olun hesabıma nasıl ulaşabilirim nolur yardımcı olun………..nolur…….

  Yanıtla
 • 18 Nisan 2015 tarihinde, saat 22:28
  Permalink

  Merhabalar,

  9 Nisan Tarihinde Akşam 18:20 civarlarında twitter hesabım hacklendi.

  Ve bu tarihten beri her gün twitter destek ekibine mail atmaktayım falan hiç bir şekilde geri dönmüş değiller.
  Hesabım “atılan bir tweet’de ki linke tıklayarak hacklendi” (Reklam tweet’i)
  Bu zamandan beri hesabın kullanıcı adı vs değiştirilmedi. Otomatik olarak şifre ve mail değişmiş.
  Twitter destek ekibi de uzun süredir her gün attığım maillere cevap vermediğinden ne yapacağımı bilemiyorum.

  Yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler.

  Yanıtla
 • 24 Nisan 2015 tarihinde, saat 12:14
  Permalink

  Merhaba Benim E-Posta Adresim Çalındı Ve Sıfırlamam İçin Kullandığım 2. E-Posta Adresim Ve Telefon Numaram Değiştirildi Şu An Geri Almam İmkansız Gibi Mahkemeye Vermeyi Düşünüyorum Sizce Mahkemeye Nasıl Verebilirim Şimdiden Teşekkürler.

  Yanıtla
 • 04 Mayıs 2015 tarihinde, saat 23:57
  Permalink

  İyi günler bizim hakkımıza twitter acmışlar ve dedikodumuzu yapıyorlar abuk sabuk şeyler yazıyor biz bu twitter hesabını nasıl kapatırız lütfen acil yardım.

  Yanıtla
 • 11 Mayıs 2015 tarihinde, saat 10:32
  Permalink

  Merhabalar;

  Benim kullandığım twitter hesabımın mail adresini kullanmıyorum ve şifresini hatırlamıyorum ve sistemdeki telefon numarasını da kapattırdım twitterımı ulaşmamın bir yolu varmıdır acaba ?

  Yanıtla
 • 22 Mayıs 2015 tarihinde, saat 06:50
  Permalink

  ya benim hesabımı caldılar ve kulancı ismini ve galipa e postamıda değiştirdiler kac sefer mail gönderdim mesaj gelmedi hesabım calalı bir hafta oldu ne kardeş yardım et nasıl hesabımı geri alacağım lütfen yardımcı ol bana

  Yanıtla
 • 22 Mayıs 2015 tarihinde, saat 15:36
  Permalink

  Erkek kardeşim twitterımı karıştırırken bana gelen virüslü linke basmış ve e-postam dahil her şey gitti 5 gündür yamadığım bir şey kalmadı şifremi sıfırla yapıyorum olmuyor gmail hesabı çıkıyor benimki ise outlook’tu lütfen yardım edin lütfen

  Yanıtla
 • 23 Mayıs 2015 tarihinde, saat 19:58
  Permalink

  Merhaba benim hesabıma gelen virüslü bir linke kardeşim tıkladı ve hesabım çalındı e postamda değişti ne yapmalıyım ne olur yardım edin

  Yanıtla
 • 26 Mayıs 2015 tarihinde, saat 02:49
  Permalink

  Merhaba.twitter hesabımin bayağı bir süre önce şifresini unuttum.ve ne yazıkki e posta şifremi de unuttum ne yaptıysam epostaninda twitterin da şifresini bulamadım.ve bu hesabımı artık kapatmak istiyorum
  18 yaşına girdim mahkeme açsam savcılık kararıyla kapatabilir miyim yardım lütfen

  Yanıtla
 • 16 Haziran 2015 tarihinde, saat 16:04
  Permalink

  lütfen yardım edin biri hesabımı hacklemiş kullanıcı adım falan hala aynı ama e posta adresimi ve telefon numaramı değiştirmiş dediğiniz adımları yaptım ama başka bi e posta adesi göüktüğü için olmuyo napıcam lütfen yardım edin

  Yanıtla
 • 18 Haziran 2015 tarihinde, saat 17:25
  Permalink

  Merhaba, 2 gün önce twitter da gezinirken birden bire çıkış yapıldı. Girmeye çalıştım fakat olmadı. Şifremi unuttum dedim ve önüme iki seçenek çıktı biri benim telefon numarama kod gönderimi diğeri ise başka bir e-posta vardı ona kod gönderimi vardı. Şaşırdım. E-posta adresim değiştirilmiş.Telefonuma kod gönderdim onaylanınca da tekrar giriş yaptım. O sıra ayarlara girdim benim e-postam yerine değiştirilmiş bir e posta vardı onu hatırlıyorum hatta, neyse şifreyi değiştirdim biraz zaman sonra çıkış yaptı. Yine önceden yaptığım gibi yapayım dedim bu defa telefon numaramı da kaldırmış. Elim kolum bağlı ne yapacağımı bilmiyorum. Lütfen yardım edebilir misiniz? 🙁

  Yanıtla
 • 23 Haziran 2015 tarihinde, saat 16:19
  Permalink

  hesabım 12 haziranda hacklendi şifrem adım ve e posta hesabım değiştirildi şuan benim adımla tivit atılıyor kapattırmak için ne yapmalıyım

  Yanıtla
 • 30 Haziran 2015 tarihinde, saat 04:48
  Permalink

  Merhaba herkese.
  Benim Mart ayında hesabım çalındı.Hesabımı çalan şahıs kullanıcı adını değiştirmiş.Hesabımın değiştirilen kullanıcı adını buldum.Sonrasında ilk olarak şifre sıfırlama ile hesabımı geri almak amacıyla “Şifremi unuttum” kısmına girdim fakat hesabımı çalan şahsiyet mail adresini değiştirmiş.
  Hesabımı nasıl geri alabilirim lütfen yardım edin.

  Yanıtla
 • 04 Temmuz 2015 tarihinde, saat 16:35
  Permalink

  Benim twitter hesabim baska bir cihazda acik kalmis benim adima dm ve twit atiyo ben twitter imi kullanabiliyorum ama benimle birlikte bir baskasida kullaniyo bunu nasil duzeltebilirim

  Yanıtla
 • 13 Temmuz 2015 tarihinde, saat 09:44
  Permalink

  adıma twitter hesabı açılmış savcılığa basvurursam kimin açtıgını ögrenebilir miyim?

  Yanıtla
 • 16 Temmuz 2015 tarihinde, saat 15:33
  Permalink

  admin meraba benim hesabım 15.07.2015 tarihinde hacklendi hackleyen kişi kullanıcı adını ve mail adresini değiştirmiş ben hesabıma nasıl erişebilirim teşekkürler

  Yanıtla
 • 20 Temmuz 2015 tarihinde, saat 10:31
  Permalink

  Ne olur bana yardım edin twitter hesabım çalındı çalan kişi çaldığı hâlde hesabı mı kulllanmadı ben hesabı mı geri almak için her şeyi denedim ama olmadı bütün yolu denedim ne olur yardım edin twiter a bildirdim onlar benim yapmam gereken her şeyi söylediler ama hiç biri de olmadı hiç bir şekil de hesabıma erişimim yok ne olur yardım edin çalınan hesabım için
  her şeyi yaptım bana lütfen yardım edin.

  Yanıtla
 • 10 Eylül 2015 tarihinde, saat 22:13
  Permalink

  Meraba benim bir süre önce twitter hesabım çalınmıştı ve e posta adresi değiştirilmişti benim o hesabı kapatabilme şansım var mı eski bir hesap ve durması sinirimi bozuyor arada saçma sapan tweetler atıyor çalan kişi destek sayfasına girdim fakat e posta değiştiği ve benim telefon numarasıyla doğrulamaya kayıt olmadığım için bir şey olmadı lütfen cevap verin

  Yanıtla
 • 30 Kasım 2015 tarihinde, saat 10:01
  Permalink

  Hesabınız hacklenmeden evvel yapmaniz gerekeni yapın ki hesabınız hacklenmesin. Kullandığınız e-mail hesabının şifresi ile bu e-posta adresini kullanarak kayıt yaptığınız forumların sitelerin herhangi bir platformun şifresi aynı ise kusura bakmayın ama twitter facebook ve buna benzer hesaplarınız ilelebet hacklenecektir. Birçoğu hack değil onların. Gidip saçma sapan sitelere kayıt oluyorsunuz. Bir de kayıt olurken şifrenizi mail adresinizin şifresi ile aynı ayarlıyorsunuz. Gel beni hackle diye davetiyeyi yolluyorsunuz. Adamın tek yaptığı database den sizin şifrenizi bulmak ve acaba mail adresinin şifresi de aynı mı diye kontrol etmek. Aynı ise facebook hesabınızı twitter hesabınızı yoklamak. Mailinizi açabildiği için zaten bu saaten sonra twitter ile face hesabınız adamın elinde sayılırlar. Siz siz olun. Mail adresinizin şifresi her daim farklı ve tek olsun. Hacklenmediğini göreceksiniz.

  Yanıtla
 • 03 Şubat 2016 tarihinde, saat 18:43
  Permalink

  merhabalar yardımcı olabilir misiniz?
  az önce yanlışlıkla twitter direct üzerinden gelen bir linke tıkladım ve birden kullanıcı adım, e postam vs değişti. şifrem değişmediği için tam çalındı diyemiyorum ama napabilirim nasıl eski haline döner profilim san franssco dan falan giriş yapıldığını söylüyor.
  şimdiden teşekkürler

  Yanıtla
 • 23 Nisan 2016 tarihinde, saat 18:33
  Permalink

  benim hesabımın e postası numaram değiştirildi bugün şimdi yardım merkezine mesaj attım bunu gönderdi nasıl geri alcam yardım edebilirmisiniz sizin linklerden gönderdim bunu gönderdi simdi otamatik mesaj heralde bu

  Merhaba,

  Bildirim için teşekkürler. Hesabın bir başkasının eline geçmiş veya giriş yapmakta sorun yaşıyorsun gibi gözüküyor. Hesabını güvene almak veya tekrar hesap erişimi sağlamak için lütfen aşağıdaki bilgileri sonuna kadar oku:

  Hesabına giriş yapabiliyorsan ve giriş bilgilerinin bir başkası tarafından ele geçirildiğini düşünüyorsan bağlantıya tıkla ve açılan sayfadaki tüm adımları takip et: http://support.twitter.com/articles/31796

  Giriş yapamıyorsan bağlantıya tıkla ve şifreni @KullanıcıAdı’nı veya e-posta adresini girerek sıfırla (ikisini de dene!): https://twitter.com/account/begin_password_reset

  Şifreyi sıfıralayamıyorsan ve destek bildirimini hesaba kayıtlı e-posta adresi üzerinden yazıyorsan lütfen bu iletiyi aşağıdaki bilgilerle yanıtla:
  Kullanıcı adın
  Hesaba kayıtlı olduğunu düşündüğün e-posta adreslerinin tümü
  Hesaba son giriş yaptığın tarih
  Hesap ile ilişkilendirilmiş telefon numarası (cep telefonu numarasını doğruladıysan)
  Aksi takdirde lütfen hesabı oluştururken kullandığın e-posta adresi üzerinden yeni bir destek bildirimi gönder. Bunun için şu talimaları uygula:
  Başka bir Twitter hesabında açık bir oturumun varsa çıkış yap.
  http://support.twitter.com/forms/hacked sitesine git.
  E-posta adresinin gelen kutusuna git ve destek bildirimin için gönderilen doğrulama iletisini kontrol et. Sorunu gidermek için bu ileti üzerinden bizimle irtibata geçebileceksin.
  ​Teşekkürler,

  Twitter Destek
  http://support.twitter.com
  @Destek

  Yanıtla
 • 01 Eylül 2017 tarihinde, saat 14:40
  Permalink

  Benim hesabım çalındı ve başka sacma sapan şeyler paylaşmış baya önceden oldu hala kapanmadı ama artık o da kullanmıyor sanırım takipçi sayısı 700 nasıl kapatabilirim o hesabı

  Yanıtla
 • 13 Eylül 2019 tarihinde, saat 23:39
  Permalink

  Hesabım çalımdı eposta adresi kullanıcı adı diğer adı ve şifresi değiştirildi hesabıma nasıl ulaşabilirim

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.