Digital Girişimcilik Rehberi

Mobidik.com’da yayınlanan Digital Girişimcilik Rehberi isimli kitabı sizlerle paylaşmak istedim. Kitapta Serkan Ünsal son onbir yılda etrafından edindiği bilgiler ışığında digital girişimcilikden bahsetmektedir.

Digital Girişimcilik Rehberi

Kitabın Açıklaması

Bu kitabı son onbir yılda etrafımdan edindiğim bilgiler ışığında yazmaya çalıştım. Kitapta yazılanları ‘sadece benim ve etrafımdaki kişilerin geçtiği yolları gösteriyor’ diye özetleyebiliriz.

Sizin yolunuz, sizin hikayeniz tamamen farklı olabilir. Bu kitabı girişimcilik ile ilgili çok fazla bilgisi olmayan veya kafasındaki temel soruların cevaplarını arayanlar için derledim. Girişimci olmak isteyenler temel bazı soruların cevaplarını ne kadar iyi bilirse girişimci -yatırımcı ekosistemi de o kadar çabuk yol alır diye düşündüğüm için ve ben de bu girişimci -yatırımcı ekosisteminde bir yolcu olduğum için sizlerle gördüklerimi bildiklerimi paylaşmaktan mutluluk duyduğumu bilmenizi isterim. Kitabımın basımını ve dağıtımını üstlenerek, binlerce genç girişimciye ulaşmasını sağlayan Bankalararası Kart Merkezi ve değerli Genel Müdürü Sayın Soner Canko’ya teşekkür ederim.

Kitabın Detay Sayfası

http://www.mobidik.com/e-kitap/281/dijital-girisimcilik-rehberi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.