Samsung Galaxy S4 Tanıtıldı

Samsung’un en yeni modeli Galaxy S4, New York’ta Times Meydanında düzenlenen etkinlik ile tanıtıldı.

Samsung Galaxy S4

Tüm dünyanın merakla beklediği Samsung’un yeni amiral gemisi S4’ün resmi tanıtımı dün New York’ta gerçekleştirilen bir etkinlik ile tanıtıldı. Büyük ilgi gören etkinlikte Samsung’un yeni modeli ile ilgili teknik özelliklerde resmiyet kazandı.Samsung Galaxy S4, 5 inch süper amoled ekrana, 13 MP kameraya, 2 GB RAM’e ve 4 çekirdekli 1.9 GHz işlemciye sahip olacak.

Samsung Galaxy S4

16, 32 ve 64 GB hafıza seçenekleriyle piyasaya sunulacak olan Samsung Galaxy S4, Android 4.2 işletim sistemine sahip olacak. Birçok yeni özelliğide beraberinde getirecek olan cihazda en belirgin özellikler Smart Scroll ve Smart Pause teknolojisi. Smart Scroll teknolojisiyle kullanıcılar göz hareketleri ile ekranı yönlendirebilecekler. Smart Pause teknolojisi ile de ekrana bakılmadığı zaman videoların durması sağlanacak. Bir yeni özellik ise Air View özelliği.Bu sayede kullanıcıları bazı işlemleri ekrana 1-2 cm uzaklıktan dokunmadan dahi yapabilecek.

Şimdi herkes Samsung Galaxy S4‘ün ne zaman piyasaya çıkacağını merak ediyor. Nisan ayında 155 ülkede aynı anda satışa sunulacak. Fakat Samsung firması cihazla ilgili herhangi bir fiyat açıklaması yapmadı.Bu yüzden ülkemizde ne kadara satılacağı konusunda tahminde bulunmak biraz zor görünüyor.

Samsung Galaxy S4 Özellikleri;

– 5 inçlik Full HD Super AMOLED Ekran

– Dört Çekirdekli 1.9 GHz İşlemci

– Android 4.2 İşletim Sistemi

– 13 Megapiksel Kamera

– 2 GB Ram

– 130 Gram Ağırlık ve 7.9 mm Kalınlık

– 4G LTE

– 16 GB, 32 GB ve 64 GB Hafıza Seçenekleri

– 9 Dil Destekli S Translator

– Smart Scroll ve Smart Pause

– Sesli Fotoğraf Özelliği

– Adapt Display

– Story Albüm

– Home Sync

– S Voice Drive

Samsung Galaxy S4

Samsung Galaxy S4

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.