Cooler Master K830 Oyuncu Kasası

Cooler Master’ın oyuncuları hedef alan uygun fiyatlı yeni bir kasası çıktı. K830 adı verilen kasanın görünümü HAF serisi izleri taşıyor. Bu yeni K serisinde ilerde daha fazla modeller de görebiliriz. ATX uyumlu mid-tower sınıfı kasanın boyutları 209 x 479 x 445 mm ve ağırlığı sadece 4.7 kilogram. SECC çelik ve mat siyah ABS plastik kullanılmış ama ağırlıktan anlaşıldığı gibi çok iddialı değil. Sol kapaktaki akrilik pencere oyuncular için ideal.

Önde üç tane 5.25 inç sürücü alanı ve çift 3.5 inç sürücü alanı var. Kasa içine beş tane 3.5 inç disk takılabiliyor. Gelen tek 3.5 inç adaptörü sayesinde iki tane 2.5 inç SSD/HDD monte edebilirsiniz. Soğutma içinse öne 120 mm kırmızı LED’li fan geliyor. Arkaya, sol kapağa, tepeye ve tabana birer 120 mm fan ekleme şansı var. Yedi genişleme yuvası sunan kasanın altındaki PSU alanı dibinde kolay çıkarılabilen toz filtresi yer alıyor.

Üstteki kontrol panelinde bir boş alan ve yarık var ama işlevleri yok. Ön panelde tek USB 3.0, tek USB 2.0 ve ses bağlantıları görülüyor. Fiyatının 80$ olması bekleniyor.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.