Facebook Hesabım Hacklendi !

Öncelikle arkadaşlar Facebook yönetimi çalınan Facebook hesabını geri almanız için bir güvenlik duvarı kurmuş durumda, hesabın size ait olduğunu anladığı andan itibaren hesabınızı hemen size geri iade ediyor.

1- Çalınan Facebook Hesabını geri almak için ilk yapmanız gereken www.facebook.com/hacked‘e giriş yaparak aşağıdaki fotoğrafta bulunduğu gibi “Mavi Butona” tıklayınız.

2-Hesabım Bir Başkasının Eline Geçti” butonuna tıkladıktan sonra karşımıza buna benzer bir pencere daha gelecek. O pencerede sizden Facebook hesabınıza dair bilgiler istenecek. Eklemiş olduğunuz telefon numarası veya kayıtlı isminiz ve soy isminizle kullanıcı adını girmelisiniz.

3- Açılan sayfada istenilen bilgileri girerek çalınan Facebook hesabınızı geri almak için işlemlere devam etmeniz gerekiyor. Bu bilgileri isteme nedeni ise Facebook hesabınızın size ait olduğunu kanıtlamanız gerekiyor.

Bilgilerinizi eksiksiz girdiğiniz zaman Facebook hesabınızı geri alabilirsiniz çünkü sizden başkasının bilemeyeceği özel bilgilerinizi soruyor.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Facebook Hesabım Hacklendi !” için 4 yorum

 • 04 Mayıs 2015 tarihinde, saat 02:15
  Permalink

  2 gündür hesabıma erişim engellendi hesabım başkalarınca kötü amaçlı çalındı. Beyrut diye bir şehirden girildiğini öğrendim şu anda facede sanki hiç yokmuşum gibi. Bana yardım edin…

  Yanıtla
 • 11 Mayıs 2015 tarihinde, saat 23:08
  Permalink

  Facebook hesabım hacklendi ulaşamıyorum.

  Yanıtla
 • 15 Mayıs 2015 tarihinde, saat 23:24
  Permalink

  Facebook şifrem kırıldı ayrıca mail adresim ve şifrem de aynıydı ne yapabilirim ?

  Yanıtla
 • 15 Ekim 2015 tarihinde, saat 23:01
  Permalink

  Facebook hesabımı bulamıyorum virüs mü girdi çalındı mı şifreyi mi yanlış girdim yardımcı olun lütfen.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.