Mobidik.Com

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere daha önce facebook sayfamızda belirttiğimiz üzere son zamanların en iyi girişim örneği ve Türkiye’de bu anlamda bir ilk olan sosyal e-kitap platformu olan Mobidik.com‘u tanıtacağım.

Mobidik.com

mobidik hakkında

Mobidik.com, amatör ve profesyonel yazarları, yayınevlerini ve kitap okurlarını sosyal bir ağ içinde bir araya getiren bir e-kitap platformudur. Kendi kitaplarını yayınlayan kullanıcılar aynı zamanda diğer kullanıcıları takip edebilir, onların kitaplarını da okuyabilirler. Mobidik.com, özel sosyal tabanı sayesinde, kullanıcı-kitap eşleştirmeleri yaparak, okurların ilgilenebilecekleri kitapları karşılarına çıkarır.

Kitabını ister ücretsiz, isterse kendi belirlediği fiyattan yayınlayan yayınevi ve yazarlar, aynı zamanda ürünlerinin detaylı istatistiklerini inceleyebilir, hatta kupon kodları oluşturarak, okurlarına özel indirimler yaratabilirler.

Mobidik.com

kütüphanen her yerde seninle!

Tüm kitaplarını cebinde taşıyabildiğini düşün. Mobidik sana kitaplarına her an her yerden ulaşabileceğin bir kütüphane veriyor. İster telefondan, ister tabletten, istersen bilgisayarından kitaplarını okuyabilir, aynı zamanda mobidik‘in e-kitap dünyasına erişebilirsin.

Mobidik.com

5 dakikada kitabın hazır!

Mobidik‘te kitabını bir kaç adımda kolayca ve ücretsiz bir şekilde yayınlayabilirsin. Mobidik‘in e-kitap dünyasına dâhil olmak için bir kaç dakika ayırman yeterli, biz gerisini hallediyoruz ve kitabını tüm cihazlardan okunabilecek duruma getiriyoruz.

Mobidik.com

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sedat Demirdoğan

-Yazılım Sınıfı Kurucusu -Global Bilişim Derneği Kurucu Üye -Bilişim Grubu Kurucu Üye -Jolly Tur BT Proje ve İş Geliştirme Departman Müdürü

Mobidik.Com” için bir yorum

  • 13 Mart 2014 tarihinde, saat 18:21
    Permalink

    oooo bayıldım bravooo çok güzel

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.