WhatsApp’in Sesli Arama Özelliği Sızdı

Popüler mesajlaşma hizmeti WhatsApp‘in yakın bir zamanda sunacağı sesli arama özelliğinin kullanıcı arayüzü sızdırıldı. WhatsApp çok iddialı geliyor.

tomato

Facebook‘un satın almasından sonra WhatsApp‘te ne gibi değişikliklerin olacağı merak edilmeye başlamıştı. Bu satın alma işleminden kısa bir süre sonra WhatsApp’e sesli arama özelliğinin geleceği sızmıştı. VoIP yani internet üzerinden gerçekleştirilecek olan sesli arama özelliğinin kullanıcı arayüzü ise geçtiğimiz gün iPhoneItalia sitesi tarafından paylaşıldı.

Yeni özellikler de gelecek

Sızan görsellere göre test aşamasında olan WhatsApp‘in arama ekran arayüzü iOS 7.1 ile adapte olmuş durumda. Güncelleme ile sunulacak bu özelliğin yanında, anında sesli notlar gönderebildiğimiz tuşun yanında kısayol olarak kamera butonu da yer alacak. Bu tuş ile hızlı fotoğraf çekip gönderebileceksiniz.

WhatsApp’in Sesli Arama Özelliği:Skype, Viber ve Tango’ya rakip olacak

Sunmuş olduğu anlık mesajlaşma hizmeti ve neredeyse tüm cihazlara destek vermesi ile en popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, sesli arama özelliği ile SkypeViber ve Tango gibi uygulamalara da rakip olmak istiyor. Bakalım WhatsApp bu özelliğini ne zaman sunacak.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.