Bosch’tan dünyanın en küçük cep lazeri: BOSCH PLR15

Bu dolap acaba bizim odaya sığar mı? Ne güzel bir koltuk ama salon için fazla mı geniş kalır? Bu tablo çok hoş ama acaba bizim duvar için büyük mü?Günlük hayatımızda bu gibi cümleleri ne kadar sık kullanıyoruz değil mi? Herkesin mutlaka ölçmesi gereken bir şey var.

BOSCH PLR15

Hepimiz günlük hayatımızda çeşitli eşyaları ölçme gereği duyabiliyoruz. Kimi zaman yeni bir eve taşınırken kimi zaman yeni bir mobilya alırken kimi zaman da bir eşyanın yerini değiştirirken ölçmeye ihtiyacımız oluyor. Böyle zamanlarda da genellikle ya görsel tahminlerimizi kullanıyoruz ya da ölçmesi çok da pratik olmayan şerit metreleri.

Oysaki artık ölçmenin çok daha kolay ve pratik bir yolu var. Yaşam için teknoloji üreten Bosch, Elektrikli El Aletleri grubunda yepyeni bir ürün daha sunuyor: PLR 15… 10 x 3,6 cm boyutuyla dünyanın en küçük lazermetresi olan Bosch PLR15, kolay kullanımı ile de dikkat çekiyor.

15 metreye kadar anında ölçüm

Boyutları ve hafifliği ile ‘cep lazeri’ unvanını alan Bosch PLR15, tek bir açma-kapama tuşu ile çok kolay bir kullanım sağlıyor. 15 m’ye kadar uzunlukları saniyeler içinde ölçen Bosch PLR15, klasik şerit metrenin yanında çok daha profesyonel ve kolay bir ölçüm imkânı veriyor.

Bosch PLR15’i kullanmak çok kolay

Bosch PLR15’in açma-kapama tuşunu geriye kaydırdığınızda ölçmeye başlıyor ve anında ekranda görebiliyorsunuz. Açma-kapama tuşunu geriye doğru kaydırıp altta gördüğünüz kırmızı tuşa bastığınızda da yapılan ölçüm otomatik olarak hafızaya alınıyor ve ekranda gösteriliyor. Tek yapmanız gereken tuşu aşağı kaydırıp, hedefe yöneltmek ve ölçümü ekrandan okumak.

Tüm ceplere, el çantalarına da kolayca sığabilen kendisi küçük, işi büyük Bosch PLR15, taşınırken, tadilat sırasında, evinizin dekorasyonunda ve her türlü ev işlerinizde en büyük yardımcınız olacak.

PLR1

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.