Çift SIM’li HTC One Avrupa’da Göründü

Yekpare alüminyum gövdeli HTC One‘ın çift SIM kart ve 64 GB’a kadar microSD kart destekli versiyonunun ön siparişlerine İngiltere’de başlandı. Detaylar haberimizde.

htc2

29/11/2013 11:20

Yekpare gövdeye sahip HTC One‘ın arka kapaklı ve bununla bağlantılı olarak çeşitli kart desteklerine sahip bir tür edition modeli ilk kez Çin’de satılmaya başlanmıştı. Daha sonra modelin kırmızı renkli alternatifi de Japonya’da büyük ilgi görerek satıldı. Çift SIM destekli modelin İngiltereiçin de ön siparişleri alınmaya başlandı.

Çift SIM kart (microSIM) uyumlu HTC One‘ın İngiltere dışında diğer Avrupa ülkelerinde satışına da yakın zaman içinde başlanacak. 64 GB‘a kadarmicroSD kart desteği sunan çift SIM’li HTC One, böylelikle 32 ve 64 GB‘lıkdahili depolama alanlı alternatiflerine ek olarak 64GB‘a kadar hafıza desteği de sağlayabiliyor. Yani ilgili HTC konfigurasyonu, toplamda 128 GB depolama alanını kullanıcılarına sunabiliyor.

htc1

HTC One klonu

Cihazın diğer özellikleri ise ülkemizde satışı devam eden HTC One ile tamamen aynı; 4.7 inç Full HD ekran, 1.7 GHz saat hızında çalışan 4 çekirdekli Qualcomm Snapdragon 600 işlemci, 2 GB RAM, ultrapiksel arkakamera, 2.1 megapiksel ön kamera ve 2300 mAh batarya.

Android sürümü ise beklenildiği üzere Sense 5 arayüzüyle birlikte 4.1.2 (Jelly Bean) şeklinde; Android 4.4 (KitKat) ise bu model için yakında kullanıma sunulabilir.

Kaynak: shiftdelete.net

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: