ZyXEL’den Yeni Konsept: “Networking Expert”

low_zyxel-den-networking-expert1

Networking Expert konseptiyle, “iletişim ağınızın doktoru” olan ZyXEL özelleştirilmiş “ağ reçeteleri” ile uçtan uca hizmet, yüksek performans ve fiyat avantajı vaat ediyor.

Telekomünikasyon sektöründeki müşterilerine, küçük ve orta ölçekli firmalara ve evlere, 23 yıldır lider iletişim teknolojileri cihazları ve çözümleri sunan ZyXEL, yeni konsepti “Networking Expert”i duyurdu. Profesyonel networking çözümleri ile yüksek performans vaat eden ZyXEL, ağ teknolojilerinde uzmanlığı, yeni ve innovatif ürün ve hizmetleri ile sektör liderliğini pekiştiriyor.

Günümüzde internet, yaşamın vazgeçilmez bir öğesi. Kullanıcılar, artık internet bağlantısı için inovatif çözümler arıyorlar. Ürün odaklı çalışmaları ile müşterilerine komple hizmet sunan ZyXEL, çözüm paketlerine “Ağ Reçetesi” yaklaşımını getiriyor.

İletişim Ağınızın Doktoru ZyXEL’den Özel Reçeteler
İnternet erişimi için zengin bağlantı çözümleri sunduklarını belirten ZyXEL Genel Müdürü Vefa Tarhan, “Bize probleminizi ve ihtiyacınızı söyleyin, size ağ reçetelerimiz ile çözüm sunalım, uçtan uca ağınızı inovatif ürün ve hizmetlerimizle baştan yapılandıralım. Küresel bir uzman olduğumuz kadar, yerele de dokunabilen, ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda olabilen bir firma olarak iletişim ağınızın doktoru bundan böyle ZyXEL” dedi.

2001’den bu yana geniş bant çözümlerinde uzman teknolojiler ile geleceğe yönelik olarak Networking Expert fırsatlarını gün geçtikçe çeşitlendirdiklerini dile getiren Tarhan,  “ZyXEL olarak 360 derece sürdürülebilir bir bakış açısı ile ürün ve çözüm paketlerimizi pazara sunarken, aynı zamanda uzman iş ortaklarımız, teknik servisimiz ve 7/24 hizmet veren çağrı merkezimiz ile tüm müşterilerimizin yanındayız. Yeşil teknoloji ve sürdürülebilir dünya yaklaşımımız ile insan sağlığına ve geleceğe yatırım yapıyoruz” diye konuştu. Tarhan, Networking Expert olarak ZyXEL’in uzman yaklaşımı ile müşterilerine yardım ederken, aynı zamanda kendi iş alanlarında ilerlemelerine de katkıda bulunmak istediğinin altını önemle çizdi.


Uzman Siber Koruma
Herhangi Bir Zamanda, Herhangi Bir Yerden İnternete Bağlanın
ZyXEL, tam ve gerçek zamanlı erişimde, işletmeleri ve kullanıcılarını uçtan uca networking çözümleri ile güçlendiriyor. Güçlü bir internet için ZyXEL’in uzmanlığının tüm profesyonellere, işletmelere ve kişilere hitap ettiğini dile getiren Tarhan, “ZyXEL’in endüstri standartlarına uygun, özel tasarlanmış, yüksek kaliteli, estetik ürünleri, herkes için çözüm sağlıyor. Dijital ev eğlencesini ZyXEL Networking Expert ayrıcalığı ile yaşayan kullanıcılar, hem yüksek performansın tadını çıkarıyor hem de etkin bir mobil işletme için dijital bulut hizmetlerinden faydalanabiliyor” dedi.

İnternet dünyasındaki birçok kişi, eğlenceye ve internetten fikir edinmeye ihtiyaç duyuyor. Bu süreçlerde sürekli siber saldırılara maruz kalıyorlar. ZyXEL’in, kullanıcılarını siber ataklardan zengin özellikli ürünleri ile koruduğunu ve diğerlerinden farklı olarak entegre güvenlik uygulaması başlattıklarını söyleyen ZyXEL Türkiye Genel Müdürü Tarhan sözlerini şöyle sürdürdü: “Yüksek performans, bizim için olağan bir durum. ZyXEL olarak, bizi farklı kılan özelliklerimizi Networking Expert konsepti ile öne çıkardık. Tüm müşterilerimiz ve iş ortaklarımız siber korumanın farkını ZyXEL ile yaşayacak.”

Network Erişiminiz İçin
ZyXEL, geniş bir yelpazede internet erişim ürünleri sunuyor. Bu ağ cihazları, müşterilere yardımcı olmak için etkin ve etkili bir ağ sistemini hayata geçirecek merkezi bir yapıda inşa edildi. DSL ve fiber teknolojilere olanak sağlayan ürün ve çözümler, 3G/ 3,5 G/ 4G LTE, Ethernet ve WLAN gibi kablolu-kablosuz ve sektör lideri çözüm kümelerinden oluşuyor.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.