İstanbul Java Günü 2013 Başlıyor

Kodcu.com’un organize ettiği ‘İstanbul Java Günü 2013’ konferansı 2 Şubat 2013 cumartesi günü Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü’nde gerçekleşecek. Konferansın konukları arasında dünyaca ünlü java uzmanları Arun Gupta ve Peter Veentjer de yer alıyor.

Java_training

Yazılım dünyası için düzenlediği eğitim ve konferanslarla tanınan Kodcu.com  tarafından organize edilen ‘İstanbul Java Günü 2013’ konferansı 2 Şubat 2013 cumartesi günü Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü’nde gerçekleşecek. Katılımın ücretsiz olduğu konferansın konukları arasında; Java EE & GlassFish öncülerinden Arun Gupta ve Multiverse projesinin geliştiricisi Peter Veentjer gibi dünya çapında ünlü konuşmacılar yer alıyor.

Arun Gupta ve Peter Veentjer Kimdir?

14 yıldan beri yazılım sektöründe dağıtık programlama, web tabanlı yazılımlar üzerine çalışmalarda bulunan Arun Gupta, yaklaşık 5 senedir Java EE ve Glassfish teknolojilerinin tanıtımında öncülük yapıyor. Arun Gupta özellikle son dönemlerde Java topluluklarıyla Java EE ve Glassfish konularında yakın çalışmalarda bulunuyor.

Java dünyasında Concurrency uzmanı olan Peter Veentjer yaklaşık 10 senedir danışman/mimar olarak görev yapıyor. İlgi alanları arasında concurrency control, stm, distributed computing, cloud-computing ve enterprise/yazılım mimarileri gibi alanlar bulunan Peter Veentjer ayrıca yazılım kalitesi/refactoring /patterns ve yazılım dili tasarımı üzerine de çalışmalarda bulunuyor.

-Katılım ücretsizdir-

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.